19E BEVRIJDINGSLOOP TE HOLTEN 5 MEI 2003 
                     UITSLAGENLIJST - MEISJES GR. 1-2
09-05-2003 14:20                                                     Pag: 1

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   130  Ilse Kolkman               de Regenboog                   1e gr2        3:19  12,663     4:44 
   2   139  Julia Hanevelt             de Regenboog                   2e gr2        3:24  12,353     4:51 
   3   144  Madelief Uijen             Haarschool                     3e gr2        3:26  12,233     4:54 
   4   134  Jorien Nijboer             de Regenboog                   4e gr2        3:28  12,115     4:57 
   5   156  Vera Stevens               Bosschool                      5e gr2        3:37  11,613     5:10 
   6   146  Noreen Boersma             Haarschool                     6e gr2        3:39  11,507     5:12 
   7   132  Romy Stam                  de Regenboog                   7e gr2        3:50  10,957     5:28 
   8   131  Cera Vehof                 de Regenboog                   8e gr2        3:51  10,909     5:30 
   9   150  Sanne Nijland              Haarschool                     9e gr2        3:53  10,815     5:32 
  10   160  Jorieke Meijerink          Bosschool                     10e gr2        3:55  10,723     5:35 
  11   147  Marleen Jonkman            Haarschool                    11e gr2        3:56  10,678     5:37 
  12   164  Fleur Bloemendaal          Haarschool                    12e gr2        3:57  10,633     5:38 
  13   153  Arinda Plekkenpol          Holterenk                     13e gr2        3:58  10,588     5:40 
  14   155  Rachel Kok                 Bosschool                     14e gr2        4:00  10,500     5:42 
  15   103  Charlotte Hof              de Regenboog                   1e gr1        4:01  10,456     5:44 
  16   158  Eva Schoneveld             Bosschool                     15e gr2        4:06  10,244     5:51 
  17   161  Emmy Deterd Oude Weme      de Regenboog                  16e gr2        4:14   9,921     6:02 
  18   159  Celine Blankena            Bosschool                     17e gr2        4:15   9,882     6:04 
  19   152  Esmee Houbiers             Holterenk                     18e gr2        4:16   9,844     6:05 
  20   128  Lisette Rougoor            Haarschool                    19e gr2        4:17   9,805     6:07 
  21   137  Birgit Brinks              de Regenboog                  20e gr2        4:18   9,767     6:08 
  22   120  Vera Jansen                Dijkerhoek                     2e gr1        4:19   9,730     6:10 
  23   143  Laura van der Neut         de Regenboog                  21e gr2        4:22   9,618     6:14 
  24   162  Noelle Talen               de Regenboog                  22e gr2        4:23   9,582     6:15 
  25   605  Myrthe Roling              Wilnis                         1e gr2bh      4:25   9,509     6:18 
  26   140  Bente Landeweerd           de Regenboog                  23e gr2        4:27   9,438     6:21 
  27   138  Mandy ter Brake            de Regenboog                  24e gr2        4:30   9,333     6:25 
  28   148  Stefanie Wichgers          Haarschool                    25e gr2        4:33   9,231     6:30 
  29   112  Iris Hilberink             de Regenboog                   3e gr1        4:35   9,164     6:32 
  30   151  Irma Coster                Holterenk                     26e gr2        4:38   9,065     6:37 
  31   141  Jessie Bekkernens          de Regenboog                  27e gr2        4:40   9,000     6:40 
  32   102  Renee Tuitert              de Regenboog                   4e gr1        4:45   8,842     6:47 
  33   121  Femke Haverslag            Dijkerhoek                     5e gr1        4:48   8,750     6:51 
  34   145  Tess Scheperman            Haarschool                    28e gr2        4:51   8,660     6:55 
  35   142  Myrthje Schutte            de Regenboog                  29e gr2        4:54   8,571     7:00 
  36   109  Manon klein Teeselnk       de Regenboog                   6e gr1        4:58   8,456     7:05 
  37   126  Diewke Knapen              de Regenboog                   7e gr1        5:00   8,400     7:08 
  38   163  Martine Knol               de Regenboog                  30e gr2        5:01   8,372     7:10 
  39   157  Jette Holleboom            Bosschool                     31e gr2        5:01   8,372     7:10 
  40   122  Wieke Oostenenk            Bosschool                      8e gr1        5:02   8,344     7:11 
  41   127  Naomi Talen                de Regenboog                   9e gr1        5:02   8,344     7:11 
  42   111  Marianne Nijhuis           de Regenboog                  10e gr1        5:03   8,317     7:12 
  43   105  Veere Lamberts             de Regenboog                  11e gr1        5:03   8,317     7:12 
  44   107  Lotte Scheperboer          de Regenboog                  12e gr1        5:08   8,182     7:20 
  45   101  Nicke Meijerink            de Regenboog                  13e gr1        5:12   8,077     7:25 
  46   117  Inez Verhoogt              Holterenk                     14e gr1        5:15   8,000     7:30 
  47   106  Naomi Schuppert            de Regenboog                  15e gr1        5:19   7,900     7:35 
  48   118  Sophie van Aefst           Holterenk                     16e gr1        5:20   7,875     7:37 
  49   108  Tanisha Brouwer            de Regenboog                  17e gr1        5:22   7,826     7:40 
  50   116  Roma Kloosterman           Haarschool                    18e gr1        5:23   7,802     7:41 

tot een volgende Atletiek Holten activiteit bijv. Diepe Hel Holterbergloop 


19E BEVRIJDINGSLOOP TE HOLTEN 5 MEI 2003 UITSLAGENLIJST - MEISJES GR. 1-2 09-05-2003 14:20 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ---- ---- ------------------------- -------------------- ---- ----- ----- -------- ------ ------- 51 110 Merel Does de Regenboog 19e gr1 5:30 7,636 7:51 52 115 Jessie Veneklaas Haarschool 20e gr1 5:31 7,613 7:52 53 123 Lotte Fincken Haarschool 21e gr1 5:35 7,522 7:58 54 124 Femke Cornelissen de Regenboog 22e gr1 5:59 7,019 8:32 55 119 Ingrid Ulfman Holterenk 23e gr1 6:03 6,942 8:38 56 125 Nathalie Cornelissen de Regenboog 24e gr1 6:26 6,528 9:11 uitslag op www.avholten.rijssen-holten.net tot een volgende Atletiek Holten activiteit bijv. Diepe Hel Holterbergloop