19E BEVRIJDINGSLOOP TE HOLTEN 5 MEI 2003 
                     UITSLAGENLIJST - JONGENS GR. 3-5
09-05-2003 14:21                                                     Pag: 1

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   394  Koen Gruijters             Holterenk                      1e gr5        4:02  14,876     4:02 
   2   390  Robin Meijerink            Bosschool                      2e gr5        4:07  14,575     4:07 
   3   381  Daniel Nijkamp             de Regenboog                   3e gr5        4:16  14,063     4:16 
   4   380  Marcel Smit                de Regenboog                   4e gr5        4:17  14,008     4:17 
   5   358  Stijn Uijen                Haarschool                     1e gr4        4:18  13,953     4:18 
   6   354  Jordi Scheperboer          de Regenboog                   2e gr4        4:18  13,953     4:18 
   7   361  Leon Vermeulen             Haarschool                     3e gr4        4:19  13,900     4:19 
   8   363  Koen Kaffener              Haarschool                     4e gr4        4:21  13,793     4:21 
   9   353  Philipp Rose               de Regenboog                   5e gr4        4:22  13,740     4:22 
  10   356  Thijs veneklaas Slots      de Regenboog                   6e gr4        4:25  13,585     4:25 
  11   391  Jur Pol                    Holterenk                      5e gr5        4:28  13,433     4:28 
  12   642  Rik Roling                 Wilnis                         1e gr5bh      4:35  13,091     4:35 
  13   389  Hendri Boode               Bosschool                      6e gr5        4:38  12,950     4:38 
  14   383  Jelmer Willems             Haarschool                     7e gr5        4:40  12,857     4:40 
  15   369  Merten Kok                 Bosschool                      7e gr4        4:44  12,676     4:44 
  16   357  Niels Meijerink            de Regenboog                   8e gr4        4:45  12,632     4:45 
  17   384  Daniel Swaab               Haarschool                     8e gr5        4:46  12,587     4:46 
  18   340  Jordy Landeweerd           Haarschool                     1e gr3        4:48  12,500     4:48 
  19   360  Tom Arfman                 Haarschool                     9e gr4        4:49  12,457     4:49 
  20   370  Wouter Reilink             Bosschool                     10e gr4        4:51  12,371     4:51 
  21   352  Bram Nijboer               de Regenboog                  11e gr4        4:52  12,329     4:52 
  22   332  Leo Stam                   de Regenboog                   2e gr3        4:53  12,287     4:53 
  23   366  Dann Bolink                Holterenk                     12e gr4        4:53  12,287     4:53 
  24   350  Matthijs ter Harmsel       de Regenboog                  13e gr4        4:54  12,245     4:54 
  25   336  Remco Jansen               Haarschool                     3e gr3        4:55  12,203     4:55 
  26   367  Jonathan Vosman            Holterenk                     14e gr4        4:56  12,162     4:56 
  27   337  Jasper Foks                Haarschool                     4e gr3        4:58  12,081     4:58 
  28   387  Dennis Nijland             Dijkerhoek                     9e gr5        5:02  11,921     5:02 
  29   388  Bart Haverslag             Dijkerhoek                    10e gr5        5:03  11,881     5:03 
  30   376  Michel Stam                de Regenboog                  11e gr5        5:04  11,842     5:04 
  31   325  Geert veneklaas Slots      de Regenboog                   5e gr3        5:06  11,765     5:06 
  32   375  Rutger Ossewaarde          de Regenboog                  12e gr5        5:08  11,688     5:08 
  33   359  Guido Cornelis             Haarschool                    15e gr4        5:10  11,613     5:10 
  34   338  Bruno Mooiweer             Haarschool                     6e gr3        5:11  11,576     5:11 
  35   365  Victor Martinez            Haarschool                    16e gr4        5:13  11,502     5:13 
  36   339  Frank Boode                Haarschool                     7e gr3        5:15  11,429     5:15 
  37   331  Rens Buschers              de Regenboog                   8e gr3        5:16  11,392     5:16 
  38   343  Gerben Kamperman           Holterenk                      9e gr3        5:18  11,321     5:18 
  39   382  Carst Hartkamp             Haarschool                    13e gr5        5:19  11,285     5:19 
  40   638  Stefan Brandwacht          Nijverdal                      1e gr4bh      5:19  11,285     5:19 
  41   341  Jarno Plekkenpol           Holterenk                     10e gr3        5:19  11,285     5:19 
  42   632  Dave Hulzebo               Zuidwolde                      1e gr3bh      5:19  11,285     5:19 
  43   639  Onbekend                                                                5:19  11,285     5:19 
  44   330  Dennis Rietman             de Regenboog                  11e gr3        5:19  11,285     5:19 
  45   329  Coen Hilberink             de Regenboog                  12e gr3        5:20  11,250     5:20 
  46   377  Maurizio Natale            de Regenboog                  14e gr5        5:20  11,250     5:20 
  47   328  Willian Beldman            de Regenboog                  13e gr3        5:21  11,215     5:21 
  48   334  Luuk Scholman              de Regenboog                  14e gr3        5:25  11,077     5:25 
  49   344  Robin Brenker              Haarschool                    15e gr3        5:33  10,811     5:33 
  50   342  Daan Schippers             Bosschool                     16e gr3        5:38  10,651     5:38 

tot een volgende Atletiek Holten activiteit bijv. Diepe Hel Holterbergloop 


19E BEVRIJDINGSLOOP TE HOLTEN 5 MEI 2003 UITSLAGENLIJST - JONGENS GR. 3-5 09-05-2003 14:21 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ---- ---- ------------------------- -------------------- ---- ----- ----- -------- ------ ------- 51 346 Niels van Coeverden Haarschool 17e gr3 5:42 10,526 5:42 52 637 Mart Rozenkamp Rijssen 2e gr4bh 5:46 10,405 5:46 53 371 Tom Aanstoot Holterenk 17e gr4 5:47 10,375 5:47 54 333 Yannick Mijsters de Regenboog 18e gr3 5:48 10,345 5:48 55 378 Pim Verbeek de Regenboog 15e gr5 5:49 10,315 5:49 56 326 Djowin Meijerink de Regenboog 19e gr3 5:50 10,286 5:50 57 362 Peter Kappert Haarschool 18e gr4 5:51 10,256 5:51 58 335 Dylan Spenkelink Haarschool 20e gr3 5:53 10,198 5:53 59 351 Chung-yung Homans Holterenk 19e gr4 5:56 10,112 5:56 60 385 Maik timmer-Arends Haarschool 16e gr5 5:57 10,084 5:57 61 327 Timo Sjoers de Regenboog 21e gr3 5:58 10,056 5:58 62 395 Gijs Golbach Dijkerhoek 17e gr5 6:06 9,836 6:06 63 392 Leon Pasop Holterenk 18e gr5 6:09 9,756 6:09 64 368 Roy Jansen Dijkerhoek 20e gr4 6:18 9,524 6:18 65 372 Kees Golbach Dijkerhoek 21e gr4 6:20 9,474 6:20 uitslag op www.avholten.rijssen-holten.net tot een volgende Atletiek Holten activiteit bijv. Diepe Hel Holterbergloop